Wygrane Spotkanie

Mecz Tempo Nienaszów 4:3 Orlew Suchodół zakończyło się po myśli naszych zawodników i pokonaliśmy rywala 4:3.
Na początku spotkania obie drużyny mało grały lecz po 15min do bramki orlewa trafił Majka Rafał a ok. 10min później znowu pokonał bramkarza i był wynik 2:0. Lecz rywale nie odpuszczali i w 30min spotkanie trafili bramkę na 2:1 A tuż przed przerwą trafili na 2:2. Po przerwie zawodnicy orlewa zaczeli nacierać na naszą bramkę ale wspaniałą postawę pokazał nasz kapitan Sebastian Kłosowski który bronił wiele pewnych strzałów. nasi zawodnicy zaczęli więcej atakować i oddawać strzały. W 60min po dobrym podaniu Dawida Leputy. Wojtek Kiełtyka pokonuje bramkarza pięknym strzałem po ziemi wynik 3:2 mecz przebiegał spokojnie aż do 77min.  3:. Ok. 80min. Tempo ma rzut wolny wyk.Szymon Kisielewicz zagrywa mocną piłkę w pole karne lecz piłka kozłuje wypada za bole bramkarskie i tam był już ustawiony Dawid Leputa i oddaje strzał na bramkę przeciwnika w samo okienko tym samym ustawiając wynik 4:2 i w samej końcówce goście strzelają. bramkę w prost pod poprzeczkę i wynik spotkania to 4:3 dla tempa