Remis w przedostatnim spotkaniu

Mecz Zorza 03 Łubienko 2:2 Tempo Nienaszów był bardzo nieprzewidywalny pierwsza połowa należała do Nienaszowa i to ok. 35min. do siatki rywala trafił Rafał Majka po dobrym długim wybiciu bramkarza 0:1 dla Tempa. Większość pierwszej połowy rozgrywała się w środku boiska aż ok. 40min. rywale mieli akcje oddają strzał piłka odbija się od poprzeczki trafia pod nogi rywala lecz nasz bramkarz wyłapuje piłkę (Bramkarz tempa Bartosz Gierlasiński był w dobrej formie) wynik pierwszej połowy zakończył się wynikiem 0:1 dla Tempa. 2 Połowa przebiegała całkiem inaczej od pierwszej Zawodnicy tempa jakby odpuścili lecz się nie poddawali. Ok 65min rywal oddał strzał za pola karnego tak zwanym szczurem w róg bramki i nasz bramkarz nie miał szans, zawodnicy tempa byli oszołomieni po zdobyciu bramki przez rywali i kilka minut później znowu strzałem z dystansu trafiają do bramki wynik 2:1. Lecz zawodnicy tempa się nie poddawali i ok. 85min. po długim zagrani Dawida.L do czekającego już tam na piłkę Kamila.P podprowadził sobie piłkę pod pole karne i pięknie trafia do siatki rywali mamy wynik 2:2 końcówka spotkania przebiegała różnie raz zawodnicy Tempa mieli akcje raz Zorzy. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 dobre spotkanie ale zawodnicy Tempa mogli mieć lepszy wynik.